Büszkeségeink:

2018/2019

Teleki Pál földrajz verseny- I. helyezés

Fülöp Ferenc 8.a

Kerületi angol verseny- I. helyezés

Tóth Alexandra 7. b

Bolyai természettudományos csapatverseny körzeti forduló

II. helyezés

Belle Csaba

Kósa Bence

Ungi Ákos

Varga Gergely

III. helyezés 

Kalmár Kitti

Domak Márk

Rácz Ferenc

Mátyás Ábel

IV. helyezés 

Kapitány Júlia

Lőrincz Emese

Luczai Zsófia

Tóth Alexandra

Kerületi életvitel verseny III. helyezés

Günsberger Zsófia,

Vaskó Kata Lujza

Zátonyi Zita

Zugló Kupa kerületi asztalitenisz bajnokság III-IV. összevont korcsoport – II.helyezés

Lőrincz Laura 8.a

Kerületi technika modellező verseny – I.helyezés

Ràcz Ferenc

Domak Màrk

Rein Ferenc

Kiskunhalasi focitorna – I.helyezés

Timár Soma 3.a

Ungi Ákos 3.b

Kerületi Stafétacsi matematika verseny

Magyar Milda 3. b és Papp Marci 4. a – I. helyezés

Belcze Bianka 5. a – III. helyezés

Kerületi népdaléneklési verseny

Kalapos Kanászok – Bronz
Göröcs Bálint (Pöszméte szóló) – arany

Pöszméték – ezüst

“Mátyás király emlékezete” kerületi komplex történelem verseny III. helyezés

Cser Boldizsár

Göröcs Bálint

Vasziljev Anton

EURÓPA 2000 természettudományos csapatverseny

Mátyás Ábel, Rein Ferenc és Domak Márk 8. b. osztály

I. helyezés

Czirkelbach Melinda, Ashe Evelyn, Cserhalmi Zita 8. a

IV.helyezés

Kerületi Móra Ferenc szövegértési verseny

Földvári Nóra 5. b – I. helyezés
Kapitány Júlia 7. b és Vona Janka 8. a -II. helyezés

Területi Bolyai matematika csapatverseny IV. helyezés

Máté Marcell
Szaló Emese
Győző Regina
Dóczi András
Felkészítő tanár: Kovács Kinga

Bolyai matematika csapatverseny körzeti forduló I.helyezés

 Holl Zsófia,

Hrabovszki Hanna,

Magyar Milda

Sztancsik Enikő

Felkészítő tanár: Kárpáti Ildikó

Halloween Kupa Nemzetközi Műkorcsolyaverseny – III. helyezett

 

Virányi Laura

Zugló Kupa kerületi leány labdarúgó bajnokság – I.helyezett

 

Büszkeségeink:

2017/2018

Spar Maraton 2500 m III. helyezett

Kerületi angol verseny III. helyezett

 

Tóth Levente

 Patakparti futás: 2000m IV. helyezett

Aldi női futás 2500m I. helyezett

Tóth Alexandra

 

 

Gyereknapi Focikupa:

I. helyezés

 

Göröcs Ádám

Csamangó Domokos

Zugló kupa (foci):

II.korosztály IV.helyezés

 

Barna Nándor(4.b);

Czirják Kristóf(3.a);

Cserhalmi András(4.b);

Günsberger Ádám(4.b);

Herczeg Marcell(3.a);

Kalmár Patrik(4.b);

Kasza Kristóf(4.a);

Marton Ádám(3.b);

Masevszki Péter(4.a);

Papp Marcell(3.a),

Pilinszki Ádám(4.b),

Ungvári Marcell(3.b);

Végh Kitti(4.a)

Czirkelbach Gábor(3.a);

Nagy Máté(3.b);

Kakucsi Alex(4.a)

XIV. Zuglói Sportfesztivál és patakparti futás:

Általános iskola felső 2000m

 

Tóth Levente 1. helyezés

Angol verseny:

Budai Bianka 6. b

Kerületi angol verseny 1. helyezés

Fővárosi angol verseny 3. helyezés

Kerületi angol verseny

Zsuga Patrik 6. b – 3. helyezés

Kerületi angol verseny

Tóth Alexandra 6. b – 4. helyezés

Kerületi angol verseny

Bársony Bence 5. c – 2. helyezés

Kerületi helyesírás verseny:

Földvári Nóra 4. b – 3. helyezés
Ritmuscsapatok Moderntáncok versenyének II. Nemzetközi Elődöntője:

Érci Jázmin és Tompa Szófia 2.b

 

Ezüst érem

Költészet napja alkalmából meghirdetett kerületi rajzverseny:

Meszlényi Margit 4.b – 1. helyezés
Sziporka Országos Matematika Verseny:

Kávai Borbála 3. b – 16. Helyezés
Kosárlabda Zugló Kupa IV. korcsoport IV. helyezett:

Németh Edina, Bodor Szilvia, Gégény Nikolett, Lőrincz Laura, Hopoczky Boglárka, Erdőközi Kitti, Kalmár Kitti, Bánszki Dzsenifer, Puczik Renáta, Meszlényi Marika, Láng Viktória, Pataki Anna
Shito-ryu Karate Országos Bajnokság:

Kelemen Kinga 8. a

Junior kategóriában aranyérmes

Kadet korosztályban bronzérmes

Kerületi Angol verseny:

Tóth Levente 8. a osztály III.helyezés

Allardyce Patrik 7. a osztály III.helyezés

Kalmár Kitti 7. b osztály V. helyezés

Hermann Ottó Kárpát-medencei biológia verseny kerületi forduló:

7. évfolyam:

Fekete Marcell III. hely

Hevessy György Kárpát-medencei kémia verseny kerületi forduló:

8. évfolyam:

Meszlényi Mária 8.a IV. hely

Lovász Abigél 8.b V. hely

Hevessy György Kárpát-medencei kémia verseny kerületi forduló:

7. évfolyam:


Garabics Bálint 7.a III. hely


Fekete Marcell 7.a V. hely

Kerületi technika csapatverseny  II. helyezés:

Fodor Márkó

Lakatos Norbert

Varga János

Teleki Pál kerületi földrajz verseny:

7.A. Fülöp Ferenc I. helyezés
Népdaléneklési verseny II. korcsoport szóló ének (Ezüst):

Vaskó Samu
Népdaléneklési verseny II. korcsoport (Ezüst):

Fülöp Ferenc

Posta Máté

Vaskó Samu

Vona Péter

Népdaléneklési verseny I. korcsoport (Arany):

Göröcs Bálint

Nádasdi Bertalan

Vasziljev Anton

Bolyai természettudományi verseny körzeti forduló:

7.A. Garabics Bálint

7.A. Fülöp Ferenc

7.A. Molnár Barnabás

Diákolimpia Karate Fiú Kumite:

6.B. Szodorai Bence II. helyezett
Tollaslabda Diákolimpia:

6.B. Bernáth Máté II. helyezett
Kerületi Móra Ferenc Szövegértési Verseny:

8.A. Meszlényi Mária – II. helyezés

6.B. Tóth Alexandra – III. helyezés

5.C. Zsikla Emese – IV. helyezés

7.A. Vona Janka – IX. helyezés

Zuglói Kupa Lány Labdarúgó Bajnokság 4. helyezés

  • Kalmár Kitti
  • Gódor Titanilla
  • Bánszki Dzsenifer
  • Láng Viktória
  • Győző Regina
  • Zátonyi Zoé
  • Nádas Jázmin
  • Babonics Renáta
  • Lőrincz Laura
STAFÉTACSI Kerületi Matematika Verseny:

2. helyezett:

5. osztály:

Kozlovszky Anna, Trenka Botond

3. helyezett:

3. osztály:

Kávai Borbála

Spar Budapest Maraton Fesztivál:

2500 m

3. Helyezett: Tóth Levente 8.A.

Weblap üzemeltetője:

© Infohullám KFT. 2008 - 2019

Tel.:  +36308731717
E-Mail: support@infohullam.hu
Web: www.infohullam.hu

Még hátravan a tanévből:

Nap

:

Óra

:

Perc

:

Mp

Logók:

 

Kapcsolat:

Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola

Tel.: 0614670918
E-Mail: jokaisuli14.gazdasagi@gmail.com

Iskola