Büszkeségeink:

2020/2021

Büszkeségeink:

2019/2020

Bolyai természettudományos csapatverseny körzeti forduló

 II. helyezés (3.évfolyam)

Hoklics Benedek 3.a
Fekete László 3.a
Göröcs Ádám 3.a
Godó Zsombor 3.a

II. helyezés (7. évfolyam)

Móricz Milán 7.a
Molnár Márk 7.a
Posta Bálint 7.a

 

Kerületi angol verseny

 

I. helyezés

Tóth Alexandra 8.b

Kerületi Hevessy György kémia verseny

 

I. helyezés

Kapitány Júlia 8.b

Kerületi technika verseny

 

IV. helyezés

Szűcs Bence
Tóth Levente Koppány
Róth Miklós

Budapesti tollaslabda Diákolimpia

 

I. helyezés

Bernáth Zalán 1.b

Jégtánc

CUBS kategóriában Országos Bajnok Pataky Zsófia-Alapi Máté

Juvenile kategóriában UTE szinkronkorcsolya csapat OB 2. hely

Műkorcsolya Utánpótlás Országos Bajnokság

Basic Novice kategória
II. helyezés

Virányi Laura 5.a

Hiltop lovasverseny

II. helyezés

Gulyás-Perisic Lola 4.a

Kerületi Stafétacsi matematika verseny

III. helyezés

Magyar Milda 4.b

Bolyai matematika csapatverseny körzeti forduló

8. helyezést
Molnár Lilianna
Dietz Johanna
Gárdos Zsombor
Kosztolnik Igor

Zugló- kupa lány labdarúgó bajnokság

I.helyezés

Zátonyi Zoé,
Győző Regina,
Nádas Jázmin,
Végh Kitti,
Nagy Rebeka,
Lehoczky Kata,
Szabó Dorina.

Büszkeségeink:

2018/2019

Zugló kupa kerületi labdarúgás
bajnokság

Albrecht Attila 4. a

Czirják Kristóf 4. a

Czirkelbach Gábor 4. a

Herczeg Marcell 4. a

Papp Marcell 4. a

Zsikla Balázs 4. a

Halmai Marcell 4. b

Marton Ádám 4. b

Nagy Máté 4. b

Ungvári Marcell 4. b

Ritmuscsapatok-Modern táncok Országos Bajnoksága I. helyezés

Érci Jázmin 3. b

Kerületi kosárlabda Zugló Kupa
III. helyezett

Kalmár Kitti 8. b
Puzcik Renáta 8. b
Zátonyi Zoé 6. a
Günsberger Zsófi 7. a
Nagy Nóra 7.b
Szabó Dorina 7. b
Lőrincz Emese 7. b
Zátonyi Zita 7.a 
Vaskó Lujza 7.a 
Nádas Jázmin 7.b
Lőrincz Laura 8.a

Zugló kupa
Kosárlabda bajnokság a III. korcsoport V. helyezés

Pálinkás Gergő 6. a
Dóczi András 6.b
Király Zsombor 7.a
Pilinszki Ádám 5.b
Csaplár György 6.b
Szodorai Bence 7.a
Szebenszki Bence 7.a
Pelbát Ákos 6.a

Zugló kupa
Kosárlabda bajnokság a IV. korcsoport V. helyezett 

Garabics Bálint 8.a
Tamás Tamás 8.a 
Csorba Zalán 8 b
Kilián Benjámin 8.a 
Kéry Bálint 8.b
Csajbók Gergő 8.b
Edelényi Zsombor 7.b
Búza Bence 7.b
Tomkovics Arnold 7.b
Pelbát Ákos 6.a

Budapesti iskolák angol nyelvi versenye

Bársony Bence 6. c

Zugló Kupa kerületi kosárlabda III. helyezett

Győző Regina 6.b

Horváth Judit 6.c

Varga- Selmeczi Zsófia 6.a

Nagy Rebeka 6.c

Mátéffy Dorka 5.a

Szaló Emese 6.b

Fischer Olívia 6.c

Zátonyi Zoé 6.a

Vass Mirabel 5.a

Végh Kitti 5.a

Teleki Pál földrajz verseny- I. helyezés

Fülöp Ferenc 8.a

Kerületi angol verseny- I. helyezés

Tóth Alexandra 7. b

Bolyai természettudományos csapatverseny körzeti forduló

II. helyezés

Belle Csaba

Kósa Bence

Ungi Ákos

Varga Gergely

III. helyezés 

Kalmár Kitti

Domak Márk

Rácz Ferenc

Mátyás Ábel

IV. helyezés 

Kapitány Júlia

Lőrincz Emese

Luczai Zsófia

Tóth Alexandra

Kerületi életvitel verseny III. helyezés

Günsberger Zsófia,

Vaskó Kata Lujza

Zátonyi Zita

Zugló Kupa kerületi asztalitenisz bajnokság III-IV. összevont korcsoport – II.helyezés

Lőrincz Laura 8.a

Kerületi technika modellező verseny – I.helyezés

Ràcz Ferenc

Domak Màrk

Rein Ferenc

Kapcsolat:

Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola

Tel.: 0614670918
E-mail: jokaisuli14.gazdasagi@gmail.com
E-mail: igazgato.jokaibp14@gmail.com

Iskola

Még hátravan a tanévből:

Nap

:

Óra

:

Perc

:

Mp

Kapcsolatok: